Menu

Palīgierīces dzimumlocekļa palielināšanai

Laika gaitā ir radītas dažādas ierīces dzimumlocekļa palielināšanai, lai atvieglotu dzimumlocekļa izmēru palielināšanu un novērstu dzimumlocekļa izliekumu. Vienas no pirmajām palīgierīcēm dzimumlocekļa palielināšanai var minēt dažāda veida atsvarus. Sākotnēji šim nolūkam tika izmantoti dažāda izmēra akmeņi, kurus piesēja pie dzimumlocekļa galviņas. Vēl mūsdienās šo metodi izmanto ne tikai dažādās Āfrikas ciltīs, bet arī apgūstot Tantru un DAO seksa tehnikas. Attīstoties tehnoloģijām, akmeni sāka aizstāt ar metālu. Un vēl šodien ir pieejami dažāda izmēra un svara metāla gredzeni, kas paredzēti dzimumlocekļa pagarināšanai garumā. Apkopojot visas radītās mehāniskās ierīces – tās relatīvi var iedalīt divās grupās: stiepjošās ierīces un dzimumlocekļa pumpji.

Ekstenderi dzimumlocekļa palielināšanai

Ierīces, kas rada pastāvīgu audu iestiepumu un paredzētas galvenokārt dzimumlocekļa pagarināšanai garumā un dzimumlocekļa izliekumu novēršanai. Pie šīm ierīcēm pieskatāmi arī augstāk minētie atsvari, bet modernākās un praktiskāk lietojamās ierīces ir ekstenedri vai ekspanderi.

Lietojot ekstenderi vidējais dzimumlocekļa pagarinājums ir 0,5 cm mēnesī. Vidējais nēsāšanas laiks 6 -9 mēn., kuru laikā tiek pagarināts dzimumloceklis erekcijas stāvoklī par 3-5 cm.

Stiepjošo ierīču darbība ir medicīniski pierādīta un stiepšanas metode tiek izmantota ne tikai dzimumlocekļa izmēru un izliekumu korekcijai, bet plaši tiek izmantota mūsdienu medicīnā, piem., Iljazarova aparāts. Darbības pamatā ir audu īpašās spējas mainīties. Iestiepuma rezultātā tiek stimulēta šūnu dalīšanās, kā rezultātā palielinās audu masa un tiek pagarinātas dzimumlocekļa saites. Rezultātā tiek panākts dzimumlocekļa pagarināšanās garumā un arī neliela apkārtmēra palielināšanās. Zīmējumos attēlots, kas mikroskopiski notiek ar šūnām, ja uz tām rada ilgstošu iestiepumu.

dzimumlocekļa palielināšana

  1. šūnu mikroskopiskais attēlojums – bez iestiepuma;
  2. neliels, bet ilgstošs šūnu iestiepums – šūnas izstieptas;
  3. iestiepuma rezultātā šūnas sāk pastiprināti dalīties, kā rezultātā pieaug šūnu daudzums
  4. palielinās dzimumlocekļa masa.

Dzimumlocekļa pumpji

Vakuumu un ūdens pumpju darbībā arī tiek izmantots audu iestiepuma princips. Radītais vakuums iestiepj dzimumlocekļa audus – radot šūnu iestiepumu.

Atšķirībā no ekstenderiem, kuri iestiep dzimumlocekli garumā, vakuuma pumpju radītais iestiepums pārsvarā ir vērsts uz sāniem. Izmantojot vakuuma un ūdens pumpjus panāk dzimumlocekļa apkārtmēra palielināšanos, dzimumlocekļa pagarināšanās notiek ļoti nedaudz.

Nebūtu pareizi sākt dzimumlocekļa palielināšanu ar vakuuma sūkni, izņemot gadījumos, ja dzimumlocekļa garums apmierina. Jo dzimumloceklim kļūstot resnākam, palielinās šķērsgriezums, kas apgrūtina dzimumlocekļa izstiepšanu – pagarināšanu. Palielinot dzimumlocekli resnumā, lai iegūtu ātrākus rezultātus, var izmantot dažādus uztura bagātinātājus – preparātus, kas veicina šūnu dalīšanos – līdzīgi kā kultūrismā masas audzēšanai. Uzsākot dzimumlocekļa apkārtmēra palielināšanu jāizvēlas atbilstošu vakuuma sūkni. Izvēloties vakuuma sūkni, tā kolba nedrīkstētu pārāk liela vai arī maza. Kolbai jābūt vismaz 3 cm garākai un platākai par dzimumlocekļa izmēriem erekcijas stāvoklī.

AndroExtender PeniMaster PenoMet