Menu

AndroExtender dzimumlocekļa palielināšanai

androextender
ierīce dzimumlocekļa palielināšanai

Medicīniskā ierīce AndroExtender dzimumlocekļa palielināšanai un dzimumlocekļa izliekuma korekcijai.

Ekstenderis ir piemērots, lai efektīvi palielinātu dzimumlocekli un lai iztaisnotu līku dzimumlocekli – koriģētu dzimumlocekļa izliekumu.

Pēdējo gada laikā, AndroExtender ir kļuvis par viss populārāko no tirgū pieejamajiem ekstenderiem!

AndroExtender no AndroPenis atšķiras: iepakojums – AndroExtenderis ir lētākā iepakojumā. Plastmasa detaļas – AndroPenis veidotas no baltas plastmasas, bet AndroExtende tās ir zilā krāsā; komplektācija – AndroPenis Gold koplektācijā papildus ietilpst vēl divas vecā tipa silikona caurulītes.

Vidēji, mēneša laikā iegūst 0,5 cm dzimumlocekļa palielinājums, bet tas var atšķirties atkarībā no vīrieša audu īpatnībām. Lietojot ekstenderi 6 mēnešu laikā dzimumloceklis palielināsies par 2-4 cm garumā un par 1,5 cm apkārtmērā.

Ekstenderi  lieto, lai palielinātu dzimumlocekli (garāku, resnāku), pie dzimumlocekļa izliekumiem un Peirona slimības. Dzimumlocekļa izliekuma korekcijai ir nepieciešams ekstenderu lietot ne mazāk kā 6-8 mēnešus. Pusgada laikā dzimumlocekļa izliekums mazināsies par 70%.

Ekstendera efektivitāte

Efektivitāte ir 97%, tas nozīmē, ka no 100 – 97 vīrieši lietojot AndroExtender, iegūst vēlamo dzimumlocekļa palielinājumu.

AndroExtender komplektācijā ietilpst:

  • pats ekstenderis;
  • stienīšu komplets ekstendera pagarināšanai (kopējais garums 23 cm);
  • silikona trubiņu komplekts (2 gab);
  • silikona-auduma komplekts (2 gab);
  • parolona trubiņu komplekts (2 gab);
  • instrukcija un DVD disks;

AndroExtender lietošana

Ekstenderu nēsā dienas laikā, neiesaka to lietot miegā! Dienas laikā ieteicams nēsāt 8 stundas. Šo laiku var dalīt – 4 stundas no rīta un 4 stundas vakarā.

Nedēļā ieteicams nēsāt vismaz 5 pienas. Pēc katrām 2 stundām ekstenders ir jānoņem, jāpamasē dzimumlocekļa galviņa un jāuzliek atpakaļ.

Ierīces lietošanu var apvienot ar dzimumlocekļa masāžām un ieteicams visu lietošanas laiku paralēli lietot preparātus dzimumlocekļa palielināšanai.

Vislētāk iegādāties ierīci ir tieši no izplatītāja! Tiek nodrošināta konfidenciāla bezmaksas piegāde un garantija!

Iegādāties AndroExtender no rošotāja