Menu

PeniMaster ekstenderis

PeniMasterVācijā ražots ekstenderis ar vācu kvalitāti un garantiju! Viens no kvalitatīvākajiem ekstenderiem! PeniMaster ekstenderis dzimumlocekļa palielināšanai un izliekuma korekcijai.

Ierīcei ir vairākas novitātes, kas nav citām šāda veida ierīcēm.

Darbības princips, kā jau visiem ekstenderiem, balstās uz audu iestiepumu. Iestiepums tiek panākts pagarinot ekstendera stienīšus, ko panāk izskrūvējot skrūvi līdz radīts nepieciešamais iestiepums. Uz stienīšiem ir speciālas atzīmes ar 230g – 460g – 690g – 920g – 1150g iedaļām.PeniMaster iestiepums

Ierīces pamatne un galviņas stiprinājums veidots no speciālas plastmasas.

Šī ierīce atšķirībāno citiem ekstenderiem ir padomājuši par siksniņas stiprinājumu, kura nostiprina dzimumlocekļa galviņu. Siksniņa tiek nofiksēta ar speciāliem klipšiem, kurus ar nelielu pirkstu spiedienu var viegli atbrīvot. Tas atvieglo dzimumlocekļa nostiprināšanu aparātā un arī tā noņemšanu.

PeniMaster stiprinājumsIerīci paredzēts nēsāt vidēji 6-8 stundas dienā, nedēļā 6-7 dienas. Ekstenderu neiesaka lietot miegā un situācijās, kad ir daudz jālokās, jo tas var traucēt. PeniMaster labāka rezultāta gūšanai ieteicams apvienot ar dzimumlocekļa masāžām un paralēli lietot dzimumlocekļa palielināšanas preparātus.

Ierīces svars bez papildus pagarinājuma stienīšiem ir tikai 90g, bet pievienojot maksimālo papildus stienīšus, kas kopumā sasniedz 32 cm tā svars ir 212 g.

Rezultātus kādus var iegūt lietojot PeniMaster neatšķiras no tiem, ko iegūtu, ja lietotu kādu citu ekstenderu un tie vidēji ir 0,5 cm pagarinājums mēneša laikā vai 3 cm pusgada laikā. Pusgada laikā dzimumlocekļa apkārtmērs palielinās vidēji par 1-2 cm.
6 mēnešu laikā iespēja iespējams samazināt dzimumlocekļa izliekumu par 70%.

PeniMaster lietošanas video instrukciju. Video ir filmējies 41 gadīgs vīrietis, kurš ar PeniMaster 7 mēnešu laikā palielināja dzimumlocekli par 4,5 cm, lietojot ierīci ikdienā – darbā un mājās brīvajā laikā – vidēji 8 stundas dienā. (Video apskatāms lapas sānos, mobilajās ierīcēs zem teksta)

PeniMaster komplektācija

Tiek piedāvāts divu veida PeniMaster: hromēts un apzeltīts. Abiem variantiem kompkletācija ir vienāda un atšķiras tikai pēc krāsas.

Komplektācijā ietilps:

  • pats aparāts;
  • stienīši iestiepuma radīšanai;
  • trīs siksniņas dzimumlocekļa fiksācijai;
  • trīs porolona spilventiņi, spiediena mazināšanai.

Iegādāties PeniMaster no izplatītāja