Menu

PenoMet ūdens pumpis

PenoMet ūdens pumpisPenoMet ūdens pumpis (hidropumpis) ir jaunākās paaudzes ierīce negatīvā spiediena radīšanai. Atšķirībā no citiem hidropumpjiem, PenoMet var lietot arī bez ūdens izmantojot kā parastu vakuuma pumpi. Viens no būtiskiem jaunumiem ir tas, ka citiem hidropumpjiem ir spiediena radīšanai ir viena stipruma pakāpes mašate spiediena radīšanai, bet PenoMet pumpim tās ir sešas ar dažāda iestiepuma stiprumu maināmas manšetes.

PenoMet var tikt izmantots dzimumlocekļa palielināšanai, līka dzimumlocekļa iztaisnošanai, erekcijas uzlabošanai un pie priekšlaicīgas ejakulācijas.

PenoMet darbības princips

Ūdens pumpis ir paredzēts negatīvā spiediena radīšanai dzimumlocekļa audos, kā rezultātā palielinās audu iestiepums un tiek stimulēta audu dalīšanās. Izmantotais darbības princips ir tāds pats, kā visām dzimumlocekļa palielināšanas ierīcēm.

Negatīvo spiedienu dzimumlocekļa audos panāk mehāniski no cilindra izspiežot ūdeni un atkarībā no izmantotās manšetes, dzimumloceklī tiek radīts noteikts negatīvais spiediens. Atšķirībā no gaisa vakuuma pumpjiem, šķidrumu praktiski nav iespējams saspiest, līdz ar to negatīvais spiedien vienmērīgi iedarbojas uz visu dzimumlocekli stimulējot pastiprinātu asins pieplūdumu un audu iestiepumu.

Ūdens pumpja lietošana ir ļoti vienkārša un atšķirībā no citu hidropumju pielietojuma, tam ir izstrādāta speciāla darbības programma.

Ūdens pumpja uzbūve un komponenti

  1. PenoMet cilindrs– pamat sastāvdaļa, kurā atrodas ūdens un kurā rodas negatīvais spiediens.
  2. Spiediena manšetes(Premium Edition) – 5 dažāda spiediena manžetes (60, 65, 70, 75 un 80)m kuras stiprinās pie cilindra.

Manšetes tiek izmantotas , lai cilindrā radītu noteiktu spiedienu.
Šīs mašetes lieto pēc noteiktas kārtības, sāk ar mazāko spiedienu un pakāpeniski pāriet uz lielāko spiedienu.

  1. Komforta siksniņa– izgatavota lai lietotu ūdenī, kura notur PenoMet sūkni.

PenoMet lietošanas programma

PenoMet hidropumpi iesaka lietot katru dienu vidēji 20-30 minūtes dienā.

PenoMet manžetes

1. nedēļa– izmanto mazākā iestiepuma manšeti – lillā krāsā.
2. nedēļa– izmanto nākošās pakāpes – zilo manšeti
3. nedēļa – izmanto to pašu mašeti, kuru pirmajā nedēļā – lillā krāsas manšete
4. nedēļa – zilās krāsas manšeti
5. nedēļa – pāriet pie lielāka iestiepuma – melnās krāsas manšeti utt.

Programmas pamatā ir neliela spiediena palielināšana laika gaitā, bet visu pastāvīgi pēc lielāka spiediena manšetes izmantošanu, nākošajā nedēļā atgriežas pie mazāka iestiepuma un tad tikai pakāpeniski pāriet pie lielāka iestiepuma. Šis grafiks ir optimāls, lai nepārpūlētu dzimumlocekļa audus, radītu pastāvīgu šūnu stimulāciju un panāktu dzimumlocekļa palielināšanos.

Dzimumlocekļa izmēru veiksmīgākai palielināšanai ieteicams papildus hidropumpja lietošanai izmantot dzimumlocekļa palielināšanai preparātus! Dzimumlocekļa palielināšanai, paralēli PenoMet var izmantot arī dzimumlocekļa masāžas vai lietot ekstenderi.

Erekcijas uzlabošanai var izmantot augstāk minēto grafiku, bet šajā gadījumā nebūtu īpaši jāpieturas pie mērķa laika gaitā palielināt spiedienu dzimumloceklī, bet gan pie regulāra dzimumlocekļa uzpildīšanās ar asinīm.

Iegādāties PenoMet no izplatītāja