Menu

Preparāti dzimumlocekļa palielināšanai

Katrs ir saskāries ar spamiem, kuros tiek piedāvāti dažādi preparāti dzimumlocekļa palielināšanai. To reklāma pārsvarā izraisa pārdomas. Tiek reklamēti preparāti, kuru iedarbība garantē dzimumlocekļa izmēru palielināšanos par vairākām collām mēneša laikā.

Cik patiesi ir šie apgalvojumi?

Neapšaubāmi, ka lietojot tikai dzimumlocekļa palielināšanas preparātus, nevienam dzimumloceklis nav palielinājies. Tas būtu tāpat, kā lietot preparātus, neko nedarīt un pāris mēnešu laikā iegūtu slaidu un atlētisku ķermeni. Jā, bet lielai daļai gan tā gribētos! Un ar dzimumlocekļa palielināšanu ir tieši tas pats. Tikai dzerot tabletes, loceklis lielāks nekļūs!

Sākot lietot šos preparātus, pēc pāris nedēļām, tiešām izskatās, ka miera stāvoklī (neuzbudināt) dzimumloceklis ir kļuvis “brangāks” – nedaudz masīvāks. Ar ko tas izskaidrojams? Tiešām, daļa no šiem preparātiem uzlabo dzimumlocekļa apasiņošanu un uzlabo erekciju. Līdz ar to, neuzbudināts dzimumloceklis izskatās nedaudz lielāks nekā iepriekš. Pārstājot lietot šos preparātus, apasiņošana vairs nav tik laba un loceklis atgriežas iepriekšējos izmēros.

Kāda loma ir preparātiem dzimumlocekļa palielināšanā?

Iepazīstoties ar šo preparātu iedarbību, tad lielākā daļa no tiem:

  1. uzlabo dzimumlocekļa apasiņošanu;
  2. uzlabo erekcijas kvalitāti;
  3. paaugstina libido – vēlmi pēc seksa;
  4. veicina šūnu dalīšanās procesu – masas pieaugumu.

Un tieši dzimumlocekļa apasiņošanas uzlabošana ir nepieciešamas papildus dzimumlocekļa palielināšanai veicot masāžas vai izmantojot ierīces dzimumlocekļa palielināšanai.

Dzimumlocekļa masāžas vai palielināšanas ierīču lietošanas mērķis ir stimulēts šūnu dalīšanās procesu, lai paātrinātu jaunu šūnu veidošanos. Uzlabojot vai pastiprinot dzimumlocekļa apasiņošanu – briedumķermeņu šūnas tiek labāk apgādātas ar skābekli un barības vielām, kas savukārt uzlabo-paātrina šūnu dalīšanos. Tātad ātrāk notiek audu masas pieaugums, respektīvi, dzimumlocekļa masas pieaugums – dzimumloceklis kļūst lielāks.

Otra preparātu pozitīvā loma ir saistīta ar erekcijas kvalitātes uzlabošanos un libido paaugstināšos. Ir pierādījies, ka tiem vīriešiem, kuriem ir aktīva seksuālā dzīve, veicot dzimumlocekļa palielināšanu, iegūst daudz labākus rezultātus. Tas izskaidrojams ar to, ka, jo biežāk dzimumloceklis ir erekcijas stāvoklī un spēcīgāka ir tā erekcija, jo biežāk un vairāk, dabīgā veidā tiek iestieptas šūnas. Tā rezultātā ātrāk nostiprinās iegūtais palielināšanas rezultāts un palielināšanas procesa notiek ātrāk.

Izvēloties preparātus, būtu jāzina, ka dažos preparātos, lai pastiprinātu darbību, to sastāvam tiek pievienota ViagraHohimbīns vai kāda cita viela, kas netiek uzrādīta preparāta sastāvā. Šādu preparātu regulāra lietošana var radīt lielāku ļaunumu nekā labumu. Šo preparātu lietošanas biežākās blaknes ir: arteriālā asins spiediena paaugstināšanās, sirdsdarbības paātrināšanās, galvas sāpes utt. Būtu jāuzmanās no preparātiem, kas tiek piedāvāti no ASV, Indijas un it īpaši no Krievijas un Ķīnas. Drošāk ir izvēlēties Eiropas Savienībā reģistrētos preparātus – uztura bagātinātājus.

Secinājumi:

  • Preparātu lietošana uzlabo dzimumlocekļa apasiņošanu, uzlabo erekcijas kvalitāti;
  • Preparātus lietojot kopāar dzimumlocekļa masāžām vai dzimumlocekļa palielināšanas ierīcēm nodrošina ātrāku dzimumlocekļa palielināšanu.
  • Lai iegūtu vēlamo rezultātu, preparāti jālieto pietiekoši ilgs laiks (vidēji 6 mēnešus). Īslaicīgi kursi nedos vēlamo rezultātu!

Ieteicamie preparāti dzimumlocekļa palielināšanai: