Menu

Member XXL tabletes

Member-XXL tabletes dzimumlocekļa palielināšanaiViens no jaunākajiem preparātiem C. Paredzēts vīriešiem, kuri vēlas palielināt dzimumlocekli un uzlabot erekcijas kvalitāti. Preparāts dzimumlocekļa palielināšanai pilnībā veidots no dabīgām izejvielām un tam nav blakus parādību.

Member XXL sastāvā esošājām vielām, katrai par sevi piemīt spēja audu palielināšanā un šī unikālā formula dod iespēju katram vīrietis palielināt dzimumlocekli kā garumā, tā resnumā. Veidojot preparāta sastāvu ir ņemti vērā dažādi zinātniskie pētījumi par audu masas palielināšanu un tie ir piemēroti dzimumlocekļa palielināšanai.

Pamatojoties uz dažādiem zinātniskiem pētījumiem, tika atlasītas dažādu augu izcelsmes ingridienti un pamatojoties uz to savstarpējo mijiedarbību, radīta sabalsēts maisījums, kas nodrošina dzimumlocekļa palielināšanu.

Member XXL sastāvs

Trigonella foenum-graecum 200 mg – Grieķu trogonella ir sens ārstniecības augs, ko lietoja no Mazāzijas līdz Ķīnai, uz dienvidiem līdz Ziemeļāfrikai, kā arī gandrīz visā Eiropā. Austrumos un Ziemeļāfrikā grieķu sierāboliņš ir īpaši iecienīts kā līdzeklis impotences novēršanai. Grieķu trogonella sēklas ir bagātīgs galaktomanāna (polisaharīds no pārtikas šķiedru klases) avots. Tas satur lielu daudzumu saponīnu, tādu kā asdiosgenīns, jamogenīns (Yamogenin), gitogenīns, tigogenīns, unneotigogens. Sēklas vai to ekstraktus plaši lieto sportisti un bodybuilding entuziasti izturības un darba spēju veicināšanai

L-Arginīns 200 mg – neaizstājama aminoskābe, kas veicina slāpekļa oksīda veidošanos. L-Argenīns uzlabo dzimumlocekļa audu apasiņošanu un pastiprina erekciju. L-Arginīnu plaši izmanto sportisti, lai vieglāk panāktu audu masas pieaugumu;

Serenoa repens 200 mg – Zāģzobainās Sabalpalmas augļu ekstrakts, kas aug pie ASV dienvidu krastiem. Palmu augļus vai ogas indiāņu tautas medicīnas eksperti izmanto urīnpūšļa, urīnizvadkanāla un prostatas slimību ārstēšanā. Zāģzobainās Sabalpalmas ekstrakts ir galvenā Prostamola sastāvdaļa. Zāģzobainās Sabalpalmas augļu sastāvā ietilpst laurīnskābe, miristīns, oleīnskābe, taukskābes un fitosterīni (beta-sitosterīns, kampesterīns, stigmasterols).

Tribulus terrestris 150 mg – dzeloņainā vīteņauga ekstrakts, kurš dabīgā veidā stimulē vīrišķā hormona testosterona izstrādi, paaugstina luteinizējošā hormona līmeni un veicina spermatozoīdu veidošanās procesu. Tribulus medicīnā tiek lietots vairākus tūkstošus gadus, kā viens no galvenajiem līdzekļiem vīriešu seksuālo traucējumu ārstēšanai (neauglība, samazināts libido, erekcijas traucējumi uc). Pateicoties spējai stimulēt testosterona izstrādi dabīgā ceļā, testosteronu ir iecīnījuši sportisti, kuri vēlas ātrākā laikā palielināt muskuļu apjomu un šo īpašību izmanto arī dzimumlocekļa palielināšanas procesā.

Schisandra chinensis 100 mg – Ķīnas citronliāna, tās ekstrakts paaugstina tonusu un spēku. Visas auga daļas satur glikozīdus un alkaloīdus. Austrumu tautu medicīnā citronliānas ogas lieto kā spēcinošu un stimulējošu līdzekli mazasinības un dzimum nespējas gadījumos. Medicīnā citronliānas preparātus lieto galvenokārt kā centrālās nervu sistēmas un sirds darbības stimulētājus. Tie ir efektīvi arī pie fiziskām un garīgām pārslodzēm, pazeminātām darba spējām, hipotonijas, miegainības, kā spēku atjaunotājs pēc pārciestām slimībām un dažādas izcelsmes depresiju gadījumā. Iedarbība līdzīga ženšeņam, tikai nedaudz vājāka – iedarbojas pēc 30 minūtēm un ilgst apmēram sešas stundas.

Panax ginseng 100 mg – Korejas ženšeņš, ko Korejā dēvē par “dzīvības sakni”. Žeņšeņa aktīvās vielas labvēlīgi ietekmē asinsvadu iekšējo sieniņu, tiek aizkavēta izmaņu rašanās asinsvados, līdz ar to mazinās dažādu sirds-asinsvadu slimību risks. Ženšeņam piemīt adaptogēna iedarbība – tas pamana “robus” organisma fizioloģisko funkciju līdzsvarā, normalizē tās un iedarbojas atkarībā no organisma vajadzībām. Ženšeņš uzlabo arī seksuālās dzīves kvalitāti – ļoti labi ietekmē dzimumfunkciju gan sievietēm, gan vīriešiem. Proti, vīriešiem pastiprina erektīlās funkcijas un spermas ražošanu, lieto arī vīriešu impotences ārstēšanai.

Crocus sativus 40 mg – Kurkuma (Safrāns) ievērojami uzlabo citu augu tonizējošo iedarbību, veicina gan dzimumorgānu audu, gan visa organisma augšanu. Indiešu medicīnā uzskata, ka safrāns pastiprina dzimuma tieksmes.

Piper nigrum 10 mg – melnie pipari, kam piemīt spazmolītiska darbība un to eļļu uzskata par afrodiziaku. Melno piparu ekstrakta sastāvs ietver minerālvielas: hromu, kalciju, varu, dzelzi, magniju, cinku, un fosforu. Ir pētījumi, kas apstiprina, ka melno piparu ekstraksts pastiprina kurkuma darbību uz dzimumorgānu audu augšanu.

E-vitamīns 12 mg – antioksidants, aizkavē A vitamīna oksidēšanos un labvēlīgi ietekmē tā uzkrāšanos aknās. E-vitamīns sekmē olbaltumvielu un tauku uzsūkšanos, iedarbojas uz smadzeņu, nervu, muskuļu darbību, uzlabo brūču sadzīšanu, aizkavē vispārēju šūnu novecošanās procesus, mazina trombu veidošanās risku, nostiprina asinsvadus, ietekmē hormonu sistēmas darbību. E-vitamīns palīdz nodrošināt gludās un šķērssvītru muskulatūras normālu darbību. E-vitamīnam ir būtiska nozīme vīrišķā hormona un spermotozoīdu veidošanās procesā.

Pyridoxn 1,4 mg – B6-vitamīns iedarbojas uz vielmaiņu. Piridoksīns papildus palīdz sarkano asinsķermenīšu un hemoglobīna veidošanai. Piedalās pastāvīgā asins apgādē ar glukozi un cukuru, kas ļoti būtiski ir audu reģenerācijas procesā.

Cinks 7,5 mg – iekļaujas daudzu fermentu sastāvā un piedalās dzīvībai nozīmīgās bioķīmiskās reakcijās, piemēram, olbaltumvielu, ogļhidrātu un tauku vielmaiņā. 90% cinka satur muskuļi un kauli, liela tā koncentrācija ir prostatā un spermā. Cinks palīdz uzturēt optimālu testosterona jeb vīrišķā hormona līmeni un gādā par libido jeb dzimumtieksmi. Cinka trūkums organismā var būt saistīts ar potences traucējumiem. Šis elements nepieciešams veselīgas spermas izstrādei un spermatozoīdu mobilitātei. Pietiekams cinka daudzums vīrieti var pasargāt no prostatas iekaisuma, šī dziedzera palielināšanās un vēža.

Member XXL lietošana

  • Member XXL lieto pēc ēšanas, pa vienai kapsulai divas reizes dienā – no rīta un pusdienās.
  • Viens iepakojums ir paredzēts viena mēneša kursam.
  • Vēlamais lietošanas kurss – 6-12 mēnešus.

Pasūtīt Member XXL tabletes