Menu

XtraSize dzimumlocekļa palielināšanai

XtraSize tabletesXtraSize tabletes veidots no dabīgām izejvielām, kurš uzlabo dzimumlocekļa asinsriti, kā arī palielina kavernozo ķermeņu veiktspēju un absorbcijas spējas. Erekcijas laikā, dzimumlocekļa audi paplašinās un maksimāli izplešas. Rezultātā palielinās dzimumlocekļa garums un resnums, kā arī uzlabojas erekcija – kļūst spēcīgāka un noturīgāka.

Vienā iepakojumā ir 60 XtraSize tabletes, kas pietiks 2 lietošanas mēnešiem. Viena iepakojuma pielietošana nozīmīgi stiprina erekciju un palielina dzimumlocekļa garumu, ļaujot gūt un sniegt  lielāku baudu no seksa.

Preparāta noslēpums ir visaugstākās kvalitātes dabiskās sastāvdaļas. Visas vielas, kas tiek izmantotas XtraSize ražošanai, nāk no augiem, kuri ir audzēti sertificēto producentu uzraudzības, kuri specializējas ārstniecisko, medicīnisko un diētisko augu kultivēšanā.

XtraSize sastāvs

Epimēdija (Horny Goat Weed) – pazīstams arī kā Yin Yang Huo. Epimedium paaugstina libido un palielina erekcijas spēku.  Darbība pamatojas uz testosterona atbrīvošanu, piešķirot palielinātu dzimumdziņu un izturību seksa laikā. Epimēdijam piemīt stipra dabīgā afrodiziāka darbības.

Maca ir adaptogēns – organisma līdzsvara saglabāšanai regulējot enzīmu un hormonu līmeni, pateicoties kam iegūstam homeostāzes stāvokli. Organisma metabolisko funkciju uzturēšana teicamā līdzsvarā, ar atbilstoši vīrišķo hormonu līmeni dod ne tikai noturīgāku erekciju, bet arī lielāku dzimumdziņu jeb optimālo seksuālo potenci.

Saw Palmetto – līdzeklis vīriešu libido veicināšanai un seksuālas enerģijas palielināšanai. Pateicoties savām neparastām sastāvdaļām piemīt afrodizjāka darbība. Vairākās Eiropas valstīs veiktie pētījumi pierāda, ka palma sabal ir efektīva terapija daudziem vīriešiem, iedarbojas arī uz vīriešu populāro kaiti, prostatas adenomu – reducējot to pat par 13 procentiem. Uzlabo seksuālās funkcijas un dzimumdziņu, kā arī pozitīvi iedarbojas uz visu organismu reducējot asinīs holesterīna un taukskābju līmeni.

L-Arginine – aminoskābes nepieciešamas organismā slāpekļa oksīda sintēzei, kurš arteriālai sistēmai nodrošina elastīguma saglabāšanu, papildus dažiem cilvēkiem arī var rasties arteriālā spiediena samazināšanās. Bez tam palīdz mūsu organismā izdalīties hormoniem, tai skaitā augšanas hormoniem. Līdz ar to iedarbojas uz dzimumlocekļa orgāna augšanu un labu asins plūsmu.

Muira Puama -miza un saknes tiek izmantotas impotences un erekcijas problēmu ārstēšanai. Bez tam augs ir pazīstams kā dabīgais afrodiziaks, maigi palielinot libido.

L-Carnitine Fumarate – paātrina tauku sadegšanu, palielina skābekļa piekļūšanu sirds muskuļiem, kā arī palielina treniņu efektivitāti. Palielina enerģijas ražošanu, regulē sirds asinsvadu sistēmas funkcijas. Papildus organismā nodrošina stabilu karnitīna līmeni.

Pumpkin – teicams olbaltumvielas avots, kas nepieciešams jaunu audu veidošanās procesā.

Maca Tuber – vīriešiem dabīgā veidā stimulē testosterona līmeņa paaugstināšanos. Satur daudzu minerālelementus – dzelzi, varu, jodu, kā arī saponīnus un alkaloīdus.

XtraSize lietošana

  • XtraSizelieto pa 1 tabletei dienā – no rītiem, uzdzerot pus glāzi ūdeni.
  • Iepakojums pietiek uz 2 mēnešiem!
  • Lietošanas ilgums – 4-6-8 mēneši.

Pasūtīt XtraSize tabletes