Augeotensīvā metode ir manuālās metodes paveids, kas paredzēta dzimumlocekļa palielināšanai garumā un resnumā, ar tās palīdzību koriģē dzimumlocekļa formu. Tulkojumā no latīņu valodas, augeotensīvā metode, nozīmē palielināšanās panākšanu paaugstinot spiedienu no iekšpuses. Metodes pamatā ir spiediena maiņa, kas impulsīvas iedarbības rezultātā veicina audu šūnu dalīšanās procesu.

Tā ir specifiska dzimumlocekļa masāža,  kuru iespējams apgūt katram, kurš vēlas uzlabot sava dzimumlocekļa izmērus vai mainīt tā formu.

Dzimumlocekļa palielināšanas masāža nav tas pats, kas masturbācija vai erotiskā masāža. Tā nav bezjēdzīga dzimumlocekļa staipīšana vai raustīšana, bet secīga, impulsīva spiediena palielināšana dzimumloceklī.

Dzimumlocekļa izmēru palielināšanos nodrošina:

1. jaunu audu veidošanās – līdzīgi kā kultūrismā panāk muskuļu masas pieaugumu, tā šajā gadījumā panākot dzimumlocekļa audu masas pieaugumu – rezultātā dzimumloceklis kļust masīvāks erekcijas un miera stāvoklī. Neuzbudināts viņš vairs tā nesaraujas un vizuāli izskatās daudz apjomīgāks;

2. kavernozo ķermeņu dobumu tilpuma palielināšanās – loceklis spējīgs erekcijas laikā uzņemt lielāku asinis tilpumu, līdz ar to ievērojamāk palielinās dzimumlocekļa izmēri, uzlabojas dzimumlocekļa apasiņošana un erekcijas kvalitāte;

3. dzimumlocekļu saišu pagarināšanās – līdzīgi kā sportā, trenējoties taisīt špagatu – izstaipa cirkšņa saites. Tāpat masāžas laikā tiek panākta dzimumlocekļa saišu pagarināšanās, kas nodrošina dzimumlocekļa izmēra palielināšanos garumā. Atšķirībā no ķirurģiskajām operācijām, kur palielinājumu panāk tikai miera stāvoklī uz saišu iekšējo daļu rēķina, masāžas rezultātā pagarinās dzimumlocekļa saites kopumā, tādējādi dzimumloceklis kļust garāks erekciajas un miera stāvoklī.

Palielināšanas procesu nodrošina regulāras, noteikta ilguma darbības ar dzimumlocekli. Šādas pašas darbības organismā notiek pubertātes periodā, kad notiek dzimumlocekļa augšana. Daļa vīriešu atceries jaunību,  kad dzimumloceklis bija piebridis tik spēcīgi, ka likās, ka tūlīt “pārplīsīs”. Tas ir dabisks dzimumlocekļa palielināšanas process. Ar augeotensīvo metodi – veicot dzimumlocekļa masāžas, šie procesi tiek nodrošināti regulāri un pietiekoši ilgstošā laika posmā, kā rezultātā iegūstam vēlamo dzimumlocekļa palielinājumu.

Pateicoties šiem dabiskajiem procesiem, dzīves laikā (pēc 18 gadiem), vīrieša dzimumloceklis palielinās tikai par 0,5 cm, ko ar manuālo metodi var panākt divu nedēļu laikā – viena procedūru kursa laikā.

Dzimumlocekļa palielināšanas procedūras ir nekaitīgas, to rezultātā uzlabojas erekcijas kvalitāti (tā kļūst noturīgāka un spēcīgāka), normalizējas sēklas noplūde – ejakulācija (pagarinās laiks līdz sēklas noplūdei).

Augeotensīvā metode ir bodibildings, kas vērsts uz konkrētu ķermeņa daļu – dzimumlocekli. Kultūrismā arī ir daudz dažādu metožu – viena efektīvāka, cita mazāk efektīva. Ja vēlamies iegūt atlētisku ķermeni, tad apmeklējam sporta zāli un trenera vadībā mērķtiecīgi strādā. Lai panāku dzimumlocekļa palielinājumu ir mērķtiecīgi jādarbojas.

Tev ir iespēja iesaistīties programmā, apmeklēt konsultācijas vai procedūras un uzzināt, kas un kā būtu labāk jādara, lai panāktu vēlamās izmaiņas!

Kopš 1998. gada, strādāju pie dzimumlocekļa izmēru palielināšanas programmas. Praksē ir atklātas daudzas nianses, kas ļauj ātrāk panāk dzimumlocekļa izmēru palielināšanu. Noskaidrots kā uz dzimumlocekļa palielināšanas procesu iedarbojas fiziskā slodze, seksuālā aktivitāte un citas nianses. To nevar noskaidrot grāmatās vai atrast internetā. Tāpēc rodas jautājums: “kāpēc vēlreiz jāizgudro velosipēds?” To visu var uzzināt konsultācijā.

Uzsākot dzimumlocekļa palielināšanas:

» pareizu procedūru tehniku – ko un kā pareizāk jādara, lai iegūtu pēc iespējas ātrākus rezultātu.

» procedūru izpildes laiku – cik ilgi darboties, cik bieži un kurā laikā labāk veikt procedūras.

» par starplaikiem starp procedūrām – to ilgumu un biežumu.

» iespēju novērst dzimumlocekļa traumatismu – asins izplūdumus un citas traumas, kuras var rasties nepareizi veicot masāžu.

» uzzināsi kā plānot procedūras vadoties no sava dzīves režīma – fiziskās slodzes, seksuālajām aktivitātēm, to biežumu uc.

Augeotensīvās metodes priekšrocības:

⇒ dzimumlocekļa izmērus palielināsi dabīgu procesu rezultātā;

⇒ palielinājums, kuru iegūsi ir neatgriezenisks, tas saglabāsies visu atlikušo dzīvi;

⇒ procedūru rezultātā attīstīsi paškontroli pār sēklas noplūdi;

⇒ uzlabosi asinsriti mazajā iegurnī, līdz ar to uzlabosies priekšdziedzera funkcijas un erekciju;

⇒ nepieciešamības gadījumos vari konsultēties ar speciālistu par dzimumlocekļa palielināšanas procesa norisi,  neskaidriem un citiem jautājumiem, kas radušies procedūru veikšanas laikā;

⇒ paaugstināsies pašnovērtējums, kas ļaus Tev būt daudz brīvākam un labākam seksā utt.

TEV ir iespēja:

» palielināt dzimumlocekļa izmērus miera un erekcijas stāvoklī– garumā un resnumā;

» vari veikt dzimumlocekļa izliekumu korekciju – novērst nevēlamos izliekumus;

» TU vari veikt dzimumlocekļa formas korekciju – mainīt formu no “zīmuļveidīga” uz “sēņveidīgu”;

» vari novērst priekšādiņas daļēju fimozi – izstrādāt priekšādiņas brīvu kustību pāri dzimumlocekļa galviņai erekcijas stāvoklī;

» novērst priekšlaicīgu, ātru ejakulāciju;

» šo metodi iespējams pielietot ilgstoši – panākot ievērojamu dzimumlocekļa izmēru pieaugumu;

» paaugstināt savu pašnovērtējumu, kas ir būtisks kvalitatīva seksa priekšnoteikums, līdz ar to – uzlabosi savu seksuālo kontaktu kvalitāti!

Darbojoties programmā:

  • palielināsi dzimumlocekli garumā (erekcijas stāvoklī) par 1cm – mēneša laikā un par 4-6 cm gada laikā;
  • viena mēneša laikā palielināsi dzimumlocekļa apkārtmēru par 0,5–1cm;
  • palielināsi dzimumlocekļa galviņu;
  • vari iztaisnot dzimumlocekļa izliekumu (6-12 mēnešu laikā);
  • palielināsi sava dzimumlocekļa apjomu miera stāvoklī, jau pēc 2 nedēļām.

Augeotensīvās metodes efektivitāte – 97%