Palielināšanas rezultāti

Svarīgs jautājums, kas pamatā ir visām programmām ir rezultāti  – kāds būs mans ieguvums? Tātad kādus rezultātus iespējams iegūt. Pārdroši un maldinoši ir teikt, ka veicot masāžas visi palielinās dzimumlocekli par 10 cm  mēneša laikā. Tie būtu klaji meli, ko daudzi izmanto, lai piesaistītu cilvēkus savām pragrammām. Šādu palielinājumu reāli var iegūt tikai vairāku gadu garumā, regulāri veicot procedūras.

Rezultāti, kādus iegūsi veicot dzimumlocekļa masāžas ir atkarīgi no vairākiem faktoriem (vecums, audu elestība utt). Tāpēc rezultāti var vienam būt ātrāki un lielāki, bet citam to visu iegūt prasīs ilgāku laiku un darbu. Uz palielināšanas rezultātiem liela nozīme ir dzimumlocekļa pildījumam masāžas laikā. piemēram, jauniem vīriešiem, kuriem masāžas laikā viegli rodas erekcija, tāpat kā vecākiem, kam grūti sasniegt vajadzīgo dzimumlocekļa pildījumu, iegūstamie rezultāti var būt lēnāki.

Konkrēti šos visus aspektus, kas var ietekmēt masāžas rezultātus izrunā konsultācijas laikā vai arī tie ir aprakstīti e-programmā. Un tiem būtu jāvelta pietiekoši liela uzmanība, jo visi mēs vēlamies sasniegt labus rezultātus.

Rezultāti, kurus var iegūt veicot dzimumlocekļa masāžas:

⇒ dzimumlocekļa palielinājums garumā par 1,5-2,5 cm – pirmajos divos mēnešos;

⇒ dzimumlocekļa apkārtmēra palielināšanās par 1,5-2 cm – pirmajos divos mēnešos;

⇒ dzimumlocekļa palielināšanās garumā par 4-6 cm – gada laikā;

⇒ dzimumlocekļa izliekuma korekcija 6-12 mēnešu laikā iztaisnosies par 70%;

priekšlaicīgasātras sēklas noplūdes (ejakulācijas) normalizēšanos – paškontroles izstrāde paaugstinātas dzimumlocekļa galviņas jūtības gadījumos;

⇒ pašnovērtējuma paaugstināšanās;

erekcijas noturības palielināšanos;

⇒ dzimumlocekļa jūtības normalizēšanos;

Kontroles mērījumi

Ik pēc noteikta laika ir jāveic kontroles mērījumi

Precīzai, iegūto rezultātu novērtējums ir kontroles mērījumi, kuros tiek fiksēts dzimumlocekļa izmēru izmaiņas – garumā un apkārtmērā. Uzsākot dzimumlocekļa palielināšanas procedūras noteikti jāizmēra dzimumlocekļa izmēri – garums un apkārtmērs erekcijas stāvoklī.

Pirmo 2-3 mēnešu laikā, atkārtoti mērījumi tiek veikti pēc katrām 7 procedūrām (divām nedēļām), vēlākā laika posmā – pēc 14 procedūrām (reizi mēnesī). Kontroles mērījumi tiek izdarīti erekcijas stāvoklī, nākošā dienā pēc kārtējā kursa pēdējās procedūras.

Sagaidāmie rezultāti

Kādus rezultātus Tu vari iegūt?

» pirmo 2 mēnešu laikā, pēc katrām 7 procedūrām vidēji iegūst  līdz 0,5 cm lielu palielinājumu;

» pēc pirmajiem 2-3 mēnešiem, dzimumlocekļa izmēru palielinājums notiek lēnāk – vidēji  0,5 cm/mēnesī;

» gada laikā iespējams palielināt dzimumlocekli: garumā +4-6 cm un +2-3 cm apkārtmērā.