Vai dzimumlocekli var palielināt jebkurā vecumā?

Jā, dzimumlocekļa palielināšanai ar manuālo metodi (masāžām) nav vecuma ierobežojuma. Dažādod vecuma posmos var atšķirties procedūru tehnika, bet par to sīkāk var uzzināt apmeklējot konsultāciju.

Vai var palielināt tikai dzimumlocekļa apkārtmēru?

Ja ir apmierinošs dzimumlocekļa garums un ir iespējams palielināt tikai tā apkārtmēru. Būs mazliet atšķirīga masāžas tehnika.

Cik ilgs laiks vajadzīgs lai palielinātu dzimumlocekli?

Nepieciešamais laiks atkarīgs no vairākiem faktoriem: vecuma, audu elastības, cik regulāri tiek veiktas procedūras. Minimālais laiks, lai redzētu izmaiņas ir  2 mēneši.

Vai ir nepieciešami kādi palīglīdzekļi?

Veicot dzimumlocekļa palielināšanu ar masāžām (manuālo metodi) papildus ir nepieciešama masāžas eļļa. Atkarībā no paša vīrieša vēlmēm, viņš var paralēli lietot arī citus palīglīdzekļus – vakuuma pumpi vai ekstenderu vai lietot uztura bagātinātājus, kas veicina dzimumlocekļa augšanu.

Lai apgūtu palielināšanas tehniku vai obligāti ir jāapmeklē konsultāciju?

Lai uzzinātu un iemācītos pareizi veikt procedūras nav obligāti jāapmeklē klātienes konsultāciju, to var uzzināt attālinātas konsultācijas laikā. Tomēr būtu ieteicams apmeklēt klātienes konsultāciju, jo tajā novērtē dzimumlocekļa audus un var tik ieteikts labākais veids dzimumlocekļa palielināšanai.

Vai iegūtie rezultāti saglabājas uz atlikušo dzīvi?

Iegūstot dzimumlocekļa palielinājumu rezultāts ir jānostiprina. Lai iegūtie rezultāti kļūtu neatgriezeniski un saglabātos uz atlikušo dzīvi ir nepieciešams vismaz 6 mēnešus nostiprināt iegūto rezultātu.

Cik bieži ir nepieciešams apmeklēt konsultācijas?

Atkarīgs no tā cik regulāri jūs darbojaties un kāds ir jūsu mērķis. Atkārtotu konsultācija ir ieteicama reizi kvartālā. Konsultācijas laikā tiek izrunāts paveiktais darbs, iegūtie rezultāti, novērtēts dzimumlocekļa audu stāvoklis un ieteiktas darbības turpmākajam procesam.

Vai ar šo metodi ir iespējams manīt dzimumlocekļa formu?

Jā, ir iespējams panākt formas izmaiņas kā arī iztaisnot dzimumlocekļa izliekumu. Situācijā, ja vēlaties mainīt formu vai ja ir dzimumlocekļa izliekums, būtu sākumā jāapmeklē konsultāciju klātienē.

Veicot palielināšanu vai nepasliktināsies dzimumlocekļa funkcijas?

Taisni pretēji. Vaicot procedūras uzlabojas dzimumlocekļa funkcijas – uzlabojas erekcijas kvalitāte, kā arī ar procedūrām ir iespējams novērst priekšlaicīgu ejakulāciju.

Vai ir iespēja apmeklēt procedūras klātienē?

Jā ir iepēja apmeklēt procedūras klātienē. Procedūras ir pieejams tikai tajā laika posmā, kad atrodos Latvijā.

Vai jūs iesakāt lietot uztura bāgātinātājus?

Uztura bagātinātāju lietošana pārsvarā ir klienta izvēle. Ir atsevišķi gadījumu, kad var tikt ieteikts lietot konkrētus uztura bagātinātājus vai tiek izrakstīti medikamenti, kas uzlobo palielināšanas procesu.

Ko darīt, ja it kā vēlos palielināt, bet neesmu pārliecināts vai to vajag?

Ieteikums būtu nākt uz konsultāciju, kuras laikā izrunātu visus plusus un mīnusus. Pie viena tiktu veikta dzimumlocekļa apskate un rezultātā saņemtu ieteikumu, vai nepieciešams, ko darīt.

Kas ir dzimumlocekļa palielināšana?

Dzimumlocekļa palielināšana ar manuālo metodi ir specifiska dzimumlocekļa masāža, kuras rezultātā panāk garāku un resnāku dzimumlocekli. Dzimumlocekļa izmēri pamatā tiek vērtēti erekcijas stāvoklī.

Vai jebkurs vīrietis var veikt dzimumlocekļa palielināšanu?

Praktiski jebkurš vīrietis, neatkarīgi no vecuma, var panākt dzimumlocekļa palielinājumu, kā arī iztaisnot izliektu dzimumlocekli vai izmainīt tā formu.

Vai vīrieša vecums ietekmē rezultātus?

Var izdalīt 3 grupas: līdz 22 g., 22-40 g. un pēc 40 g.
Katrai vecuma grupai iegūtie rezultāti var atšķirties. Šīs atšķirības nosaka audu elestība, vīrišķo hormonu līmenis un citi faktori.

Konsultācijas klātienē?

Klātienē konsultācijas notiek Rīgā ‘Saules veselības centrā”. Uz konsultācijām iepriekš jāpierakstās. Konsultāciju ilgums – līdz 45 min.

Konsultācijas attālināti

Attālināti konsultācijas notiek WhatsAppā – video zvana formātā. Konsultācijas ilgums – līdz vienai stundai. Konsultācijas var notikt jums ērtā laikā.

Konfidencialitāte.

Kā klātienes, tā attālināto konsultāciju laikā sniegtā informācija netiek izpausta. Video konsultācijas netiek ierakstītas. Uz konsultāciju var ierasties anonīmi, ja nav nepieciešams izrakstīt medikamentus.

Sīkāk par konsultācijām var uzzināt sadaļā “Konsultācijas”

Uzdod savu jautājumu

Neatradi atbildi uz interesējošo jautājumu!

    Jūsu vārds*

    Jūsu e-pasts*

    Jūsu vecums*