Palielināt dzimumlocekli

Vai nepieciešams palielināt locekli? -uzdodot šādu jautājumu dažādiem ārstiem, saņemsiet visdažādākās atbildes, bet visbiežākā atbilde būs, ka nav nepieciešams veikt palielināšanu. Un tas tāpēc, ka dzimumlocekļa palielināšana pat speciālistu vidū ir tabu, kas saistīts ar nezināšanu un situācijas neizpratni.

Vienā seminārā, kurā uzstājos ar tēmu „Dzimumlocekļa palielināšanas un korekcijas iespējas”, kolēģis – ārsts seksopatologs un psihoterapeits izteicās „priekš kā jāpalielina dzimumlocekli, jo pērtiķiem ir tikai 3 cm gari un viņi ir laimīgi.” Varbūt pērtiķi ir apmierināti, bet runa iet par cilvēkiem.

Uz šo jautājumu parasti atbildu, ka nezinu vai ir nepieciešams un uzdodu pretjautājumu „ kāpēc domā, ka nepieciešams palielināt?” uz ko saņemu visdažādākās atbildes. Šāds jautājums vīrietim nerodas pats no sevis, zem tā slēpjas dažādi argumenti, pat tad, ja šis jautājums izteikts vienkārši intereses pēc.

Ir daļa vīrieši, kas cer atrisināt seksuāla rakstura problēmas veicot palielināšanu. Piemēram, puisim, kuram nav draudzenes, cer, ka palielinot dzimumlocekli, viņš ātrāk atradīs partneri. No vienas puses varbūt, jo kļūs pārliecinātāks par sevi, bet šādā situācijā izmērs nebūs primārais jautājums.

Cits variants, vīrietim ir erekcijas traucējumi, kurus domā atrisināt ar dzimumlocekļa palielināšanas palīdzību. Kaut gan palielināšanas metodika uzlabo erekciju, tomēr, kā seksologs nedomāju, kas šādā situācijā tas būtu pareizākais risinājums.

Kas vēlas un kam būtu vēlams palielināt locekli?

Varētu šos vīriešus iedalīt divās kategorijās, vieni, kas paši uzskata, ka ir nepieciešams palielināt un otra kategorija, kuri par to pat nav iedomājušies, ka dzimumlocekļa palielināšanas vingrinājumi varētu būt risinājums viņu seksuālajām problēmām.

Tie, kas izteikušies vēlēšanos palielināt ir tādi, kuri, piemēram, atkailinoties citu klātbūtnē (dušās, sporta zālē utt) izjūt diskomfortu par dzimumlocekļa izmēru miera stāvoklī un tas ir pilnīgi normāli, jo mēs visi viens otru salīdzinām, kur nu vēl esot kaili, jo loceklis taču ir vīrišķības simbols. Tātad, tie ir vīrieši, kas dažādu objektīvu iemeslu dēļ ir nolēmuši palielināt izmērus.

Otra grupa ir vīrieši ar seksuala rasktura probleemaam, kuri neapzinās un nav pat aizdomājušies par nepieciešamību palielināt dzimumlocekļa izmērus. Ļoti bieži šādi vīrieši pēc palīdzības vēršas pie seksologiem, seksopatologiem, urologiem un pat pie psihoterapeitiem. Bet sakarā ar šo speciālistu nepietiekošu kvalifikāciju nesaņemt adekvātu atbildi.

Varu minēt piemēru, vīrietis jau gadu apmeklē pshihoterapeitu, bez manāma uzlabojuma. Laulībā nodzīvojis 5 gadus un pēc otrā bērna piedzimšanas, seksa laikā neizjūt sievu un bieži dzimumakta laikā neizdodas nonākt līdz sēklas noplūdei. Bieži seksa laikā zūd erekcija.

Psihoterapeita pārliecība, ka vīrieša zemapziņā sekss saistīts ar grūtniecību, no kā vīrietis cenšas izvairīties, kaut gan pats vīrietis par to nav pārliecināts.

Seksa laikā vīrietis neizjūt sievieti – nepietiekošs dzimumlocekļa kairinājums makstī. Sievietes maksts 5 gadu laikā bija pielāgojusies vīrieša dzimumlocekļa izmēram, bet pēc otrajām dzemdībām, tā kļuva vēl platāka. Rezultātā partneri seksa laikā neguva nepieciešamo kairinājumu un sekss kļuva nebaudāms.

Pēc neliela dzimumlocekļa apkārtmēra palielināšanas (ar masāžu palīdzību, palielinot apkārtmēru par 1 cm) partneri sāka viens otru izjust, vīrietis vairs nenovēroja erekcijas zudumu dzimumakta laikā un panāca sēklas noplūdi katrā dzimumaktā. Mēneša masāžas kurss deva rezultātus, kuru psihoterapeits nevarēja iegūt gada laikā. Pēc iegūtā rezultāta vīrietis ar pārliecību turpināja masāžas kursu. Tas ir viens no piemēriem, kas pierāda dzimumlocekļa palielināšanas nozīmi.

Kam ir ieteicams palielināt dzimumlocekli?

Pēc savas profesionālās darbības pieredzi, varu teikt, ka dzimumlocekļa palielināšana būtu ieteicama, bet dažos gadījumos vienīgais risinājums, ja:

⇒ vīrietis dažādu iemeslu dēļ pats ir nolēmuši palielināt dzimumlocekļa izmērus;

⇒ vīrietim ar vienu partneri vismaz 5-7 gadus ir regulāras seksuālās attiecības;

⇒ sievas grūtniecības pēdējo mēnešu laikā būtu ieteicams palielināt dzimumlocekļa apkārtmēru vismaz par 0,5 cm;

⇒ vīrietis seksa laikā negūst pietiekošu baudījumu, sēklas noplūde notiek bez īpašām izjūtām;

⇒ seksa laikā zūd vai pavājinās erekcija;

⇒ sieviete neizjūt vīrieti un pēc pietiekoši gara dzimumakta nevar vai ar grūtībām sasniedz orgasmu;

⇒ sieviete izmantojot garāku vai resnāku vibratoru, nekā partnera dzimumloceklis, ātrāk un vieglāk sasniedz orgasmu;

⇒ sievietes iepriekšējam partnerim ir bijis lielāka izmēra dzimumloceklis;

dzimumlocekļa izmērs erekcijas stāvoklī ir īsāks par 8% no vīrieša auguma;

⇒ dzimumlocekļa apkārtmērs ir mazāks nekā 65% no dzimumlocekļa garuma – neproporcionāli tievs dzimumloceklis;

⇒ dzimumlocekļa galviņa ir mazāka nekā dzimumlocekļa ķermenis – tā saucamais „zīmuļveida” dzimumloceklis;

⇒ dzimumlocekļa forma atgādina burkānu – pie pamatnes resns, bet pie galviņas tievs;

⇒ dzimumlocekļa izliekums ir vairāk kā 25º;

Šeit minēti galvenie iemesli, lai vīrietis varētu pārdomāt un izlemt vai viņam ir nepieciešams veikt dzimumlocekļa palielināšanu. Daļa vīriešu, kuri šajā iedalījumā saskata savu situāciju nav domājuši, ka viņiem būtu jāpalielina dzimumlocekli, agrāk vai vēlāk tomēr nonāks pie šīs atziņas.

Un nobeigumā vēlētos piebilst, pirmkārt, ka dzimumlocekļa palielināšana būtu jābūt procesam visas dzīves garumā, veicot to periodiski kursu veidā ar lielākiem vai īsākiem starplaikiem (3-7 gadi).

Otrkārt, lielākā vai mazākā mērā tā attiecas uz visiem vīriešiem, kuriem rūp seksuālo kontaktu kvalitāte. Palielināšanas rezultātā ne tikai uzlabosies dzimumlocekļa parametri, bet uzlabosies arī erekcijas kvalitāte, seksuālās izjūtas un pats galvenais uzlabosies seksa kvalitāte, kas ar gadiem parasti mazinās.