Menu

Dzimumlocekļa izmērs

dzimumlocekļa izmērs
Vidējais dzimumlocekļa izmērs ir 16-17 cm

Par ideālu figūru uzskata tādu, kas atbilst noteiktām proporcijām, piemēram, sievietes ideālam augumam jāatbilst proporcijām: 90-60-90. Ideāla vīrieša auguma proporciju noslēpuma pamatlicēju ir Leonardo da Vinči, kurš radīja The Vitruvian Man – cilvēka ķermeņa proporciju zīmējumu. Atklāti tiek runāts par dažādu ķermeņu daļu proporcijām: kājām, krūtīm utt, bet par vīrieša dzimumlocekļa izmēriem – parametriem parasti tiek noklusēts. Zinot ideālu, var sevi attīstīt un tiekties uz pilnību – zinot ideāla dzimumlocekļa parametrus, TO var attīstīt un tuvoties ideālam! Ir noteikts, ka ideāla dzimumlocekļa parametri nav noteikti centimetri, bet attiecība pret vīrieša augumu.

Ideāls dzimumlocekļa garums ir daļa no vīrieša auguma, bet dzimumlocekļa apkārtmēram jābūt proporcionālam tā garumam.

Dzimumloceklis erekcijas stāvoklī:

ideāls garums – 10% no vīrieša auguma
ideāls apkārtmērs – 75% no dzimumlocekļa garuma

Zinot uz ko vēlies iet, jāizlemj pa kādu ceļu iet. Dzimumloceklis sastāv no “mīkstajiem” audiem un tos var izmainīt! Dzimumlocekli var palielināt garumā un var palielināt tā apkārtmēru. Ir vairākas iespējas, kā palielināt dzimumlocekli:

Masāžas Ierīces Preparāti
Dzimumlocekļa masāžas var nosaukt par mazo “bodi bilingu” un var palielināt dzimumlocekļa garumu un apkārtmēru. Izmantojot masāžas var pagarināt seksa ilgumu un uzlabot erekcijas kvalitāti.

lasīt vairāk…

Tās ir ierīces ar kuru palīdzību var palielināt dzimumlocekļa izmērus – ekstenderi un vakuuma pumpji. Izvēloties attiecīgu palīgierīci jāņem vērā dažādas nianses vadoties no tā kurus izmērus vēlas palielināt

lasīt vairāk…

Uztura bagātinātāji, kas var veicināt dzimumlocekļa augšanu resnumā un uzlabo erekcijas kvalitāti. Atsevišķos gadījumos šie preparāti ievērojami var atvieglot dzimumlocekļa palielināšanu.

lasīt vairāk…

Arī Tev ir iespēja palielināt dzimumlocekļa izmēru!

Kāds ir vidējais dzimumlocekļa izmērs?

Jautājums, kas aktuāls ir bijis visos laikos. lasot dažādus masa medijus, var konstatēt, ka žurnālisti, dažādu apstākļu vadīti, nevadās pēc medicīniskajiem pētījumiem, bet pēc saviem uzskatiem. Tā vienā rakstā atrodam, ka vidējais vīrieša dzimumloceklis erekcijas stāvoklī ir 12-14 cm, bet citā 16-17 cm.

Vidējo dzimumlocekļa izmēru aprēķina pēc pētījumos iegūtajiem rezultātiem. Piemēram, Itālijā ir apsekoti vairāk kā 5000 19-24 gadu vīriešu dzimumlocekļi, tie nomērīti miera un erekcijas stāvoklī. Iegūtie rezultāti parādīja, ka vidēja dzimumlocekļa izmērs erekcijas stāvoklī ir 16,7 cm.

Vidējais dzimumlocekļa izmērs var atšķirties dažādos reģionos dzīvojošajiem vīriešiem. Āzijā (Ķīnā, Indijā) vidējais vīrieša dzimumlocekļs izmērs ir mazs (12,5 cm), salidzinot ar Eiropiešu dzimumlocekļiem.

Dzimumlocekļa izmēru var ietekmēt arī uzturs. Zinātnieki ir pierādījuši, ka vegānu vīriešu dzimumloceklis ir īsāks nekā gaļēdājiem. Bet šeit jāņem vērā fakts, no kādā vecumā vīrietis kļuvis par vegānu – pirms pubertātes vecumā vai, piemēram, pēc 20 gadu vecuma.

Zināt vidējā dzimumlocekļa izmēru nozīme ir prezervatīvu ražotājiem. Prezervatīvi pārsvarā tiek ražoti vadoties no konkrēta vidējā dzimumlocekļa izmēra konkrētā reģionā. Tā piemēram, Eiropai ražotajiem prezervatīviem jābūt vismaz 17 cm gariem!