Kā palielināt dzimumlocekli?

Tie, kas nodarbojas ar dzimumlocekļa palielināšanu, saskaras ar jautājumu, ka palielināt dzimumlocekli nav ātrs process. Lai arī tiek darīts viss iespējamais, kas nepieciešams pielietojot konkrētu metodi (nēsājot ekstenderu vai veicot masāžas) tomēr palielināšanās notiek ļoti lēni.

Daļā gadījumu, piemēram, labi palielinās dzimumlocekļa garums, bet apkārtmēra pieaugums nāk klāt ļoti lēnu vai nemainās nemaz, bet citiem atkal otrādi – apkārtmērs pieaug, bet garuma izmaiņas ir niecīgas. Šī iemesla dēļ rodas jautājums, ko varētu darīt papildus, lai paātrinātu šo procesu?

Atbildi uz šo jautājumu lūdzām sniegt vienam no vadošajiem speciālistiem dzimumlocekļa palielināšanas jomā, ārstam seksologam dr. Artūram Vāverei.

Dzimumlocekļa palielināšanas rezultāti ir atkarīgi no vīrieša organisma īpatnībām. Nav noslēpums, ka apmeklējot sporta zāli, vieniem ir vieglāk pieaudzēt muskuļu masu, bet citiem ne tik viegli. Tieši tāpat ir arī ar vīriešu elastību – vienam vieglāk iemācīties uztaisīt špagatu, bet citam grūtāk. Un vai ir iespējams pārvarēt šīs organisma īpatnības? Protams, var uzlabot un panākt, ka procesi notiek straujāk. Uzreiz būtu jāsadala dzimumlocekļa palielināšanu divās relatīvās daļās – palielināšanu garumā (saišu izstaipīšana – pagarināšana) un apkārtmēra palielināšanā (masas pieaudzēšana).

Dzimumlocekļa apkārtmēra palielināšana

Palielināt dzimumlocekli, lai tas būtu resnāks

Varam to salīdzināt sportā ar masas pieaugumu. Ir vīrieši, kuri neilgā laikā var viegli sasniegt muskuļu masas pieaugumu un, lai arī dzimumloceklis nav muskulis, prognostiski, šiem vīriešiem viegli padodas palielināt dzimumlocekļa apkārtmēru veicot masāžas vai pielietojot vakuuma metodi. Bet ir daļa, kuri nevar panākt masas pieaugumu bez palīglīdzekļiem, tāpēc apmeklējot sporta zāli tiek papildus lietoti dažādi uztura bagātinātāji, proteīni un daži pat lieto hormonus. Ļoti līdzīgi ir arī ar dzimumlocekļa palielināšanu.

Tiem, kam grūti padodas palielināt dzimumlocekļa apkārtmēru, būtu paralēli jālieto preparāti, kas veicina audu dalīšanās procesu, uzlabo audu apasiņošanu. Un noteikti  jāseko līdzi fiziskajām aktivitātēm, jo fiziskā slodze ļoti negatīvi ietekmē dzimumlocekļa apkārtmēra palielināšanu, uzsver dr. Artūrs Vāvere. Runājot par pašiem preparātiem, internetā to ir pieejams ļoti plašs klāsts un lielākā daļa no tiem nedod rezultātu, bet par to būtu jārunā atsevišķā sarunā.

Dzimumlocekļa garuma palielināšana

Palielināt dzimumlocekli, lai būtu garāks

Speciālisti, ļoti labi zina, ka dzimumlocekļa garumu var palielināt pagarinot saites. Efektīvākās ierīces šim nolūkam ir ekstenderi vai arī speciālas masāžas ar kuru palīdzību tiek izstaipītas saites, līdzīgi kā sportā mācoties veikt špagatu. Ķirurģiski dzimumlocekli pagarināt nav iespējams un to būtu vīriešiem jāsaprot, ka ķirurgi viņus muļķo un viss iegūtais pagarinājums ir tikai pateicoties rezultātiem, kurus iegūst nēsājot pēc operācijas ekstenderu.

Lielai daļai vīriešu saites nav elastīgas un viņiem dzimumlocekļa izmēru palielināt ir ļoti grūti. Šajā situācijā saviem klientiem iesaku paralēli masāžām vai ekstendera nēsāšanai lietot silīciju saturošus preparātus. Silīcijs ir tas mikroelements, kas nosaka audu elastību. Pēc 20 gadu vecuma, silīcijs organismā neuzkrājas. Ar uzturu silīcijs nelielā daudzumā tiek uzņemts lietojot pākšaugus, bet parasti šis  uzņemtais silīcija daudzums nav pietiekošs, lai padarītu saites elastīgākas. Tāpēc paralēli dzimumlocekļa palielināšanas darbībām rekomendēju lietot silīciju saturošus preparātus. Silīcijs ir preparātos, kas paredzēti matu un nagu veselībai, un ir nopērkami jebkurā aptiekā. Pirms šo preparātu izvēles, būtu gan jāpaskatās tā daudzums konkrētajā preparātā. Visieteicamākais būtu Sizeron, jo tā sastāva pamatā ir tieši silīcija dioksīds un ir dabīgs produkts.

Dzimumlocekļa palielināšanas pamatā ir regulārs un ilgstošs darbs veicot dzimumlocekļa masāžas, nēsājot ekstenderu vai lietojot vakuuma pumpi, bet lai šo procesu padarītu efektīvāku ir jālieto atbilstoši preparāti. Šos preparātus jāizvēlas atkarībā no tā, kādu rezultātu vēlaties sasniegt un kā uzsvēra dr. Artūrs Vāvere, tad ne visi dzimumlocekļa palielināšanas rezultāti dos vēlamo efektu! Pirms izvēlaties preparātu, pārdomājiet, ko vēlaties sasniegt palielināt apkārtmēru vai pagarināt saites!