Manuālā metode - masāžas

Ar manuālās metodes dzimumlocekļa palielināšanai  ir speciālas dzimumlocekļa masāžas. Visas pārējās metodes ir balstītas uz masāžas pamatprincipiem, kas var atvieglot palielināšanas procedūras. Masāžas ir pati vecākā metode dzimumlocekļa palielināšanai un to veica speciāli apmācīti cilvēki, kuri savas zināšanas ieguva no sava skolotāja un tālāk nodeva saviem mācekļiem.

Eiropā, izplatoties kristietībai, dzimumlocekļa palielināšana piedzīvoja norietu un daļa zināšanu un tehniku tika aizmirstas.

Āzijā (Ķīnā, Indijā) ar dzimumlocekļa palielināšanu, galvenokārt nodarbojās mūki un šīs metodes tika turētas dziļā noslēpumā. Dzimumlocekļa palielināšana bija pieejama tikai augstas kastas pārstāvjiem. Vēl tagad pastāv speciāli “saloni”, kur jauniem vīriešiem tika palielināti dzimumlocekļi, iemācīts kontrolēt sēklas noplūdes un daudzas citas ar seksu saistītas lietas.

Tā kā visa informācija tika nodota no mutes mutē, rakstiska informācija praktiski nav saglabājusies. Pēdējo gadu laikā, attīstoties internetam, aizvien pieejamāka kļūst informācija par dzimumlocekļa palielināšanu ar masāžām jeb medicīniski – manuālās metodes.

Internetā ir pieejamas bezmaksas un maksas lapas par masāžām dzimumlocekļa palielināšanai. Cik šī informācija ir patiesa un noderīga? Ņem vērā, ka jebkurš, kurš kaut cik saprot no programmēšanas, var “uzcept” šādu lapu un, ja runa iet par komerciju – tā ir motivācija nopelnīt. Bet jautājums, cik noderīga ir šāda informācija lietotājam?

Tas ir ieskats dzimumlocekļa palielināšanas vēsturē, jo tā vieglāk izprast piedāvāto masāžas būtību. Internetā pieejamās masāžu programmas ir veidotas pēdējo 20 gadu laikā un daļai programmu ir tikai komerciāls raksturs.

Dzimumlocekļa kapacitāte

Audu kapacitāte – dzimumlocekļa spēja palielināties – erekcijas laikā uzņemt noteiktu asins daudzumu. Un šī kapacitāte, dažādiem vīriešiem ir atšķirīga – vieniem erekcijas laikā loceklis palielinās izmēros vairāk. Veicot dzimumlocekļa masāžas tiek panākts, ka palielinās kavernozo dobumu tilpums, kas rada spēju uzņemt lielāku asins tilpumu, līdz ar to palielināties izmēros.

Saišu garums

Saišu garums – no tā atkarīgs, cik daudz vai tālu dzimumloceklis var iet erekcijas laikā vai vienkārši runājot, saites nosaka cik garš erekcijas laikā būs dzimumloceklis. Jo garākas saites, jo dzimumloceklis būs garāks!

Audu masa

No tās būs atkarīgs dzimumlocekļa apkārtmērs – resnums. Jo lielāka audu masa, jo dzimumloceklis būs resnāks.

Visas šīs izmaiņas, jeb palielināt dzimumlocekli garumā un resnumā ir iespējams veicot speciālas dzimumlocekļa masāžas! Ar masāžu netiek apzīmēta masturbācija, bet tieši masāža! Regulāras un pareizi veiktas masāžas nodrošinās proporcionālu dzimumlocekļa palielināšanos garumā un resnumā!

Pirms sākat palielināšanu – noskaidrojiet, ko vēlaties panākt! Vai vēlaties tikai garāku vai tieši otrādi tikai resnāku, jeb ir vēlme palielināt gan garumā, gan resnumā un pie vienu arī palielināt dzimumlocekļa galviņu!