Mērķis palielināt dzimumlocekli ir daudziem vīriešiem. Tas nav ātrs process, tāpēc, lai īstenotu šo mērķi, ir nepieciešama motivācija, jo mērķa sasniegšana prasa regulāru darbu un laiku.

Tie, kas uzsāk kādas darbības- mērķis palielināt dzimumlocekli. Vienam aktuāls jautājums var būt tā garums, citam apkārtmēs, tomēr lielākā daļa vēlas palielināt gan garumu, gan apkārtmēru. Var būt arī konkrēti mērķi – palielināt dzimumlocekļa galviņu jeb iztaisnot līku dzimumlocekli.

Mērķi ir nepieciešams precizēt un galvenie jautājumi ir:

1.Par cik?

Katram ir kādi sākotnējie parametri un teiciens: “nedaudz garāku un nedaudz resnāku” nebūs īpaši nopietni. Lai veiktu kādu darbu ir konkrēti jāzin, kādu rezultātu grib sasniegt!

Piemēram: ja dzimumlocekļa sākotnējais izmērs erekcijas stāvoklī ir 15 cm garumā un tā apkārtmērs ir 12 cm, tad pareizi noformulēts mērķis būs:
– vēlos pagarināt līdz 17 cm un apkārtmēru palielināt līdz 13 cm, vai
– vēlos pagarināt par 2 cm un apkārtmēru palielināt par 1 cm

 Šeit uzreiz parādās konkrēts uzdevums un mērķis, ko vēlamies sasniegt. Zinot šo mērķi, varam pāriet pie nākošā jautājum.

2. Cik ilgā laikā?

Zinot par cik ir vēlme palielināt dzimumlocekli, svarīgi ir noteikt laika posmu, kurā šo mērķi vēlas sasniegt. Izvēlētajam laikam ir jābūt reālam! Saprotu, ka lielākā daļa vīriešu vēlas sasniegt rezultātu maksimāli īsā laikā ar minimālām pūlēm un nesasniedzot vēlamo rezultātu īsā laika posmā, automātiski zudīs motivācija darboties. Tātad, laikam ir jābūt reālam!

Sākuma posmā 3 mēnešos dzimumlocekli ir iespējams vidēji pagarināt par 2 cm.

Nosakt laika posmu jāņem vērā:

  • vidējie dzimumlocekļa palielināšanas rādītāji – apskatot augstāk minēto piemēru, adekvāti būtu noteikt, ka šos rezultātus iespējams sasniegt 3 mēnešos;
  • individuālās organisma īpatnības: vecums, audu elastība – ja esam ap 20-30 gadiem un uzskatām ka esam elastīgi, tad šis laiks nemainās. Tomēr, ja zinām, ka mums grūtības sagādā staipīšanās (neesam īpaši elastīgi) vai esam jau ap 40 gadiem, tad ir nepieciešams pagarināt laika posmu vidēji par 1 mēnesi.;
  • laiks, kāds tiek veltīdz procedūrām – laiks var pagarināties, ja procedūras netiek veiktas regulāri pēc grafika vai procedūrām netiek veltīts pietiekoši daudz laika
Turpinot augstāk aprakstīto piemēru:

♦ ja esi elastīgs, regulāri veicat procedūras: iespējams dzimumlocekli pagarināt par 2 cm un apkārtmēru  par 1 cm 3 mēnešu laikā.

♦ ja neesi elastīgs vai neveicat procedūras regulāri:  dzimumlocekli pagarināt par 2 cm izdosies 4-6 mēnešu laikā.

 

Lasīt vēl:

# Dzimumlocekļa palielināšanas rezultāti

# Jautājumi un atbildes par dzimumlocekļa palielināšanu